Andělská terapie za pomocí karet   

Výklad andělských karet je terapií, která Vám pomůže nasměrovat se tím správným směrem. Veškeré odpovědi máme v sobě - je však potřeba naladit se a svému vnitřnímu vedení naslouchat. Někdy pod tíhou situace či problému nevíme kudy kam a neumíme si v tu chvíli pomoci sami...

Každý z nás má svou životní cestu i svého průvodce - anděla strážného. Někdy hledáme sami sebe a sami sebe poznáváme i za pomocí různých životních lekcí, údělů, vztahů, zkoušek a dalších aspektů života, které nám napomáhají k sebepoznání.

Andělské vedení je velice moudré a může Vám pomoci na Vaší cestě.

Když nevíme jak dál a nevíme co nám určitá situace má říci nebo nenasloucháme či nevnímáme své průvodce, kteří jsou s námi v dobrém i ve zlém a vedou nás celým životem, můžeme se jich zeptat na různé otázky a vedení porozumět i za pomocí karet.

Co má být - bude zodpovězeno.

Cena :

45 minut - 800 Kč

60 minut - 1000 Kč

Lze se domluvit i na jiných časových variantách.Andělské vedení

NAVÁZÁNÍ KONTAKTU S VAŠÍM ANDĚLEM STRÁŽNÝM

Anděl strážný je nám vybrán při narození, prochází s námi celým našim životem a je s námi i po smrti při vstupu do Božího světla. Je s námi spojen a i se všemi záležitostmi tohoto světa. Pomáhá nám, ochraňuje nás, podporuje nás a ještě spoustu dalších láskyplných věcí co pro nás andílci dennodenně činí. Každý z nás má svého anděla strážného. Každý z nás si může vybrat jak ho oslovit.

Ráda Vám pomohu i tímto poradenstvím - konzultací.

Náplní bude:

  • meditace navázání kontaktu s Vaším andělem strážným

  • informace o andělském světě

  • vysvětlíme si i to jak si můžete pomoci Vy sami v každodenních situacích a to i

  • pomocí výkladu Archandělských Tarotových karet - které dostanete a kde se můžete i mimo jiné - dozvědět odpovědi na Vaše otázky.

  • další prožitky - ty pravé které budou potřeba v danou chvíli a danou dobu.

Cena :

60 minut - 1300kč

Součástí této ceny je i krásný Tarot Archandělů a Svatých osob od paní Jany Lysoňkové, který dostanete pro každodenní pohlazení či pomoc v životních situacích kdy si nevíte rady.  Lze se domluvit i na jiných časových variantách.
www.JanaGlosova.cz
Copyright © 2014, www.janaglosova.cz  všechna práva vyhrazena