Boží Pyramida


Něco málo o pyramidách

O pyramidách jako takových bylo napsáno již mnohé, pyramidální energie se využívala a využívá mnohými způsoby např. známý a proslulý léčitel pan ing. Jiří Janča sušil bylinky nejraději v pyramidě, taktéž poukazoval na její ozdravné účinky. Podle ing. Janči se v pyramidách zastaví i rakovinné bujení.
Další schopnost pyramid objevil i jeden český vědec a stal se světoznámým. Byl to radioinženýr ing. Karel Drbal, který objevil, že uvnitř pyramid je možno ostřit žiletky, jeho vynález byl dokonce patentován - patent č. 91304. Zjistil, že pokud se v pyramidě z kartonu umístí již použité žiletky, tyto žiletky se po několika dnech nabrousí a lze je ještě mnohokráte použít.

Pyramida je energetický zářič, kde se kumuluje energie a lze ji využít např.
- na relaxaci,
- na meditaci,
- je podpůrnou a efektivní pomocnou metodou, která pomáhá k ozdravení duše a těla,
- na dobíjení životní energie,
- na pěstování a sušení bylin,
- pěstování květin a zeleniny,
- na ochranu a uchování potravin,
- na harmonizaci vody,
- po zvýšené fyzické a psychické zátěži je balzámem pro duši i tělo apod.

Krásnou možností práce sám na sobě, která se nám v této době Zlatého Kristového Věku nabízí jsou posvátné energie Boží pyramidy.
O Boží pyramidě psala vzácná vědma, léčitelka, spisovatelka a kartářka paní Jana Lysoňková  - Turzová ve své knize Proč jsme tady 5 a taktéž o ní hovořila a poukazovala na svých přednáškách, v rozhovorech i na konzultacích.
Světelné energie v Boží pyramidě pohladí a oblaží Vaši duši, osvětlí vše kde je nutné zapracovat, napomohou uzavřít Vaši karmickou minulost a taktéž obnoví a posílí Vaše čakry a napomáhají k celkové harmonizaci duše i těla.
Tím dochází k postupnému ozdravení a poté můžete pocítit i blaženou úlevu od zdravotních potíží.

Boží Pyramida


Vědma, léčitelka, spisovatelka a kartářka paní Janička Lysoňková - Turzová  Vám posílá krásné povídání nejen o Boží pyramidě, které najdete na Youtube - Jana Lysoňková - Proč jsme tady


Videa k zhlédnutí  zde:

https://www.youtube.com/watch?v=Dro11WvGyRg
https://www.youtube.com/watch?v=DO0dkWQ9-M4

...Má další práce, společně s vámi, bude spočívat s nádhernou Boží pyramidou, kterou jsem již několikrát zmínila i na mých přednáškách.
V této nádherné Boží pyramidě si nejen, budete obnovovat i posilovat Vaše čakry, ale budou se ozdravovat  i Vaše momentální zdravotní problémy, kterými procházíte. Dostaví se postupně, časem i poznání Vaši minulosti a  taktéž ty správné informace jak máte sami na sobě pracovat,  abyste oddělili svoji minulost, uzavřeli veškeré bloky a přijali nové poselství do tvoření nového Kristového věku, neboť sami pociťujete, jak se vše mění a bude měnit. Tímto i sami vědomě, budete najednou rozpoznávat co je zapotřebí ještě vyladit, kde a komu odpustit ,kdy situaci uzavřít, abyste mohli plnit přesně úkol to co jste si vybrali - tedy úkol své duše, která Vás tímto poznáním bude provázet...více ve  zmíněném videu.

Boží pyramidu můžete navštívit  :

Vědma, léčitelka, spisovatelka a kartářka paní Jana Lysoňková - Turzová, 
Křižanovice 21 u Vyškova. tel.: +420 602 562 733 -  http://jana-lysonkova.wz.cz

A v krásné spolupráci ji najdete také u mne :

Jana Glosová - Masáže, konzultace, andělé, výklad karet,
Kollárova 4, Brno - Královo pole. tel.: +420 607 867 773 - http://www.janaglosova.cz

Světelná terapie v Boží pyramidě je spojená dle potřeby s konzultací nebo s výkladem karet nebo s masáží.

Cena je jednotná a platí i pro kombinaci Boží pyramidy s konzultací, s výkladem andělských a tarotových karet nebo s masáží.
Cena: 1 hodina - 1000Kč
www.JanaGlosova.cz
Copyright © 2014, www.janaglosova.cz  všechna práva vyhrazena