Breussova masáž


Je kombinací různých technik a energetizujících hmatů. Jemná energetická masáž a pomocná diagnostická technika která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře,odstraňuje bolesti zad, má regenerační a relaxační účinky na páteř. Touto příjemnou a jemnou metodou se dokáže příznivě ulevit od bolesti.

Po domluvě využívám společně - příjemný zábal na uvolnění svalů a ozdravné teplo i sílu prohřátých lávových kamenů.Při masáži se používá přírodní třezalkový olej či jiný účinný olej nebo prostředek s kombinací reflexologie a dalších technik či metod pro prohloubení účinku masáže.

Po domluvě využívám léčebné teplo a sílu prohřátých lávových kamenů společně se zábalem - kde se používá přírodní třezalkový olej či jiný účinný prostředek s kombinací reflexologie a dalších metod pro prohloubení účinku masáže.

Po masáži je páteř zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient si může poté prožívat hluboce uvolňující pocity fyzické i psychické úlevy.

Breussova masáž také podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu,vyživuje ploténky,zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Úspěšně se také používá jako pomocná metoda při různých potížích s páteří.
www.JanaGlosova.cz
Copyright © 2014, www.janaglosova.cz  všechna práva vyhrazena