Křišťálová masáž

spojte odpočinek s hýčkáním se léčivými křišťály

Křišťálová masáž je velmi příjemná kombinace energetické a klasické masáže za pomocí kvalitního oleje, která léčí a hluboce uvolňuje celé tělo i psychiku a má očistný - detoxikační účinek pro organismus. Masáž začíná vsedě na židli ponořením nohou do příjemně teplé léčivé koupele, která organismus posílí a tělo uvolní. Začneme příjemnou masáží a koupelí nohou,potom si lehnete na masérské lehátko a necháte se hýčkat příjemnou energetickou léčebnou masáží s křišťálovými oblázky, která je upravena každému klientovi na míru. Postupně promasíruji svýma rukama i křišťálovými oblázky celé tělo - záda, nohy, ruce, břicho hruď, obličej a uvolním šíji. Léčivá energie křišťálů při masáži působí na energetické body v těle, odstraňuje blokády v těle i ve svalech a uvádí do hluboké relaxace, povzbuzuje psychiku k harmonii a naplní Vás novou životní energií.

Po celou dobu masáže hraje příjemná relaxační hudba a ovzduší je osvěžováno solnými lampami. Přijďte vyzkoušet léčivou sílu křišťálů, i lidských rukou, odcházet budete příjemně odpočinutí s přívalem nové energie a můžete pocítit i úlevu od zdravotních potíží.

Energie kříšťálu

Křišťál je také nazýván jako kámen všech kamenů, je univerzálním kamenem, který léčí vše fyzické, duchovní i duševní. Byl používán věky věků celými generacemi lidstva různých ras, národů a vyznání na celém světě. Lidé na celém světě ho hojně používali a používají dodnes pro jeho léčivé účinky a schopnosti. Je pro nás všestranným pomocníkem na cestě k uzdravení a sjednocení těla, duše a ducha. Je to utkané světlo lásky skryté v čirém oblázku kamene. Křišťál v sobě ukrývá svět harmonie, lásky a klidu, který do vás pomalu proniká a pohlcuje vás i všechny vaše smysly. Křišťál je dar, který nám pomáhá po stránce fyzické, duchovní i duševní.

Pro fyzické tělo je křišťál univerzálním prostředkem na všechny potíže, nemoci a neduhy. Jeho energie příjemně ochlazuje, osvěžuje, přináší uvolnění a novou vitalitu. Také mírní bolesti, zlepšuje smysly, pomáhá při srdečních nemocech, střevních a vředových onemocněních, při potížích celého zažívacího traktu, nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, teplotách, je balzámem na nervy, pomáhá při očistě organismu, tiší bolesti zubů, zmírňuje neurologické potíže, posiluje imunitu, pomáhá při popáleninách, podporuje lymfatický systém apod., uvádí celé fyzické tělo i s vnitřními orgány do harmonie a klidu tím, že dovoluje energii volně proudit a léčit to, co je potřeba.

Křišťál je rovněž léčivým balzámem pro našeho ducha, propojuje duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie , odstraňuje rovněž veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky i představy a nabíjí nás novou životodárnou energií, která v nás probouzí chuť k životu. Pomáhá nám v cestě k seberealizaci a probouzí v nás nepoznané s ochotou přijímat vše to, co k nám přichází.

V dnešní uspěchané době lidé hledají možnosti, jak ulevit svému tělu, duchu i duši. Energie křišťálů se nabízí sama, kámen také působí i bez masáže a i přes oblečení. Jeho využití je tak mnohostranné. Křišťálový oblázek je příjemný na těle, pomáhá s uvolněním zatuhlých svalů a současně působí svou energií. Proto křišťály využívám při masáži a vytvořila jsem pro své klienty křišťálovou masáž, při níž je působení křišťálů zesíleno tím, že je křišťálovými oblázky ošetřeno celé tělo.
Copyright © 2014, www.janaglosova.cz  všechna práva vyhrazena
www.JanaGlosova.cz