Křišťálová masáž

spojte odpočinek s hýčkáním se s ozdravnými křišťály

Křišťálová masáž je velmi příjemná kombinace energetické a klasické masáže za pomocí kvalitního oleje, která ozdravuje,regeneruje a hluboce uvolňuje celé tělo i psychiku a má očistný - detoxikační účinek pro organismus. Masáž začíná vsedě na židli ponořením nohou do příjemně teplé koupele, která organismus posílí a tělo uvolní. Začneme příjemnou masáží a koupelí nohou,potom si lehnete na masérské lehátko a necháte se hýčkat příjemnou energetickou ozdravnou masáží s křišťálovými oblázky, která je upravena každému klientovi na míru. Postupně promasíruji svýma rukama i křišťálovými oblázky celé tělo -  nohy, záda,šíji, ruce,hlavu,obličej,hruď a břicho - případně dle domluvy - lze i určité partie vynechat. Ozdravná energie křišťálů při masáži působí na energetické body v těle,odstraňuje blokády v těle i ve svalech a uvádí do hluboké relaxace, povzbuzuje psychiku k harmonii a naplní Vás novou životní energií.

Po celou dobu masáže hraje příjemná relaxační hudba a ovzduší je osvěžováno solnými lampami. Můžete tak vyzkoušet ozdravnou  a láskyplnou sílu křišťálů  i lidských rukou  vše spojeno s příjemným odpočinkem a s přívalem nové energie kdy následně můžete pocítit i úlevu od fyzických potíží.

Energie kříšťálu

Křišťál je také nazýván jako kámen všech kamenů, je univerzálním kamenem, který ozdravuje vše duševní a fyzické. Byl používán věky věků celými generacemi lidstva různých ras, národů a vyznání na celém světě. Lidé na celém světě ho hojně používali a používají dodnes pro jeho ozdravné účinky a schopnosti. Je pro nás všestranným pomocníkem na cestě k ozdravení a sjednocení těla,duše a ducha. Je to utkané světlo lásky skryté v čirém oblázku kamene. Křišťál v sobě ukrývá svět harmonie, lásky a klidu.,Křišťál je dar, který nám pomáhá po stránce duchovní,duševní a fyzické.


V dnešní uspěchané době lidé hledají možnosti, jak ulevit svému tělu a duši. Energie křišťálů se nabízí sama, kámen také působí i bez masáže a i přes oblečení. Jeho využití je tak mnohostranné. Křišťálový oblázek je příjemný na těle, pomáhá s uvolněním zatuhlých svalů a současně působí svou energií. Proto křišťály využívám při masáži a vytvořila jsem pro své klienty křišťálovou masáž, při níž je působení kamene zesíleno tím, že je křišťálovými oblázky ošetřeno celé tělo.
www.JanaGlosova.cz
Copyright © 2014, www.janaglosova.cz  všechna práva vyhrazena