Reflexologie plosky nohy

Naše chodidla představují dokonalou mapu těla, kde každý orgán v těle má svoji plošku.

Terapií reflexních zón se vytvářejí základní předpoklady k prevenci mnoha nemocí a k ozdravení těla. Tělo pokud dostane možnost, umí se samo vyléčit a k tomu nám může pomoci metoda reflexologie plosky nohy.

Reflexologie plosky nohy je ozdravná metoda stará tisíce let. Je to šetrná a účinná preventivní technika, kdy pomocí jemné reflexní masáže - stlačováním příslušných bodů na chodidle - se dokáže ulevit od bolesti, rozproudí se tok energie v těle,rozpustí se bloky a přispívá se tak k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a navodí se pocit harmonie v organismu. Pomáhá uvolnit krční páteř, posiluje imunitu a dokáže ulevit od potíží různého charakteru.

Popis masáže reflexních bodů na plosce nohy:

Na úvod masáže čeká klienta příjemná koupel nohou ve vodní lázni, kdy se chodidla připravují jemnou uvolňující masáží za doprovodu relaxační hudby.

Pak si klient pohodlně lehne na záda a probíhá diagnostika - šetrné mačkání jednotlivých vybraných reflexních bodů na chodidlech, které náleží jednotlivým orgánům.

Poté se zjistí, zda je potřeba body stimulovat nebo zklidnit uvolňující masáží. Pracuji dle potřeby i s kameny a polodrahokamy, které taktéž účinně napomáhají.

Na závěr přichází zklidňující masáž chodidel a poradenství. .

www.JanaGlosova.cz
Copyright © 2014, www.janaglosova.cz  všechna práva vyhrazena